PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS

Kakao Decomorreno

Vyrobeno z nejlepších kakaových bobů, dodává chutnou chuť a nepřekonatelnou vůni. Jeho tmavá barva a vysoký výkon zaručují nejvyšší kvalitu nápojů a pečiva.
150g

KAKAO DECOMORRENO

MONIN Caramel

Karamel znamená karamelizovaný cukr, který se tradičně vyrábí roztavením cukru v misce s vodou. Bohatá chuť a barva karamelu je výsledkem procesu zahřívání a tání cukru. Karamelová chuť se používá zejména v kávových nápojích, koktejlech, dezertech a jiných kulinářských jídlech.
1L PET

MONIN CARAMEL

MONIN Vanilla

Chcete-li vytvořit nejlepší vanilkový sirup na světě, musíte mít nejlepší vanilkový extrakt na světě. Již více než 90 let používá MONIN vynikající vanilkový extrakt z Madagaskaru. Tento čistý extrakt dodá vanilce MONIN skvělou chuť, která odlišuje vaše recepty. Objevte, jak může MONIN vanilla vylepšit prakticky jakýkoli nápoj!
1L PET

MONIN VANILLA

MEXICAN BURGER

Složení:

Žemle
pulled chicken burger
20 g sýr cheddar
30 g guacamole
5 g papričky jalapeno
20 g salát římský
20 g chorizo
40 g rajče
40 g majonéza chipotle

Způsob přípravy:

Grilujeme burgra pulled chicken se sýrem, chorizo a žemlí. Spodní stranu žemle a vrch namažeme majonézou chipotle. Na spodní část žemle ukládáme: salát, plátky rajče, burgra pulled chicken, chorizo, guacamole, jalapeno. Na celé opatrně  položíme vrch žemle. Podáváme teplé a křupavé.