PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS

Kakao Decomorreno

Vyrobeno z nejlepších kakaových bobů, dodává chutnou chuť a nepřekonatelnou vůni. Jeho tmavá barva a vysoký výkon zaručují nejvyšší kvalitu nápojů a pečiva.
150g

KAKAO DECOMORRENO

MONIN Caramel

Karamel znamená karamelizovaný cukr, který se tradičně vyrábí roztavením cukru v misce s vodou. Bohatá chuť a barva karamelu je výsledkem procesu zahřívání a tání cukru. Karamelová chuť se používá zejména v kávových nápojích, koktejlech, dezertech a jiných kulinářských jídlech.
1L PET

MONIN CARAMEL

MONIN Vanilla

Chcete-li vytvořit nejlepší vanilkový sirup na světě, musíte mít nejlepší vanilkový extrakt na světě. Již více než 90 let používá MONIN vynikající vanilkový extrakt z Madagaskaru. Tento čistý extrakt dodá vanilce MONIN skvělou chuť, která odlišuje vaše recepty. Objevte, jak může MONIN vanilla vylepšit prakticky jakýkoli nápoj!
1L PET

MONIN VANILLA

NOKY S PARMSKOU ŠUNKOU

Složení:

150g noky
40g parmská šunka
šalotka
česnek
20g mražený zelený hrášek
30g chřest zelený
40g omáčka demiglas
30g bílé víno
40g máslo
30g oloupaná rajčátka cherry nebo rajčata concase
5g petrželka
10g sýr Pecorino Romano

Způsob přípravy:

Olej dobře rozehřejeme na pánví a osmažíme parmskou šunku, pak ji uložíme na talířek. Na stejné pánvi během jedné minuty zpěníme šalotku a česnek, a dáváme pozor, aby se nepřipálil. Přiléváme bílé víno, až se vypaří. Následně přidáme nakrájený chřest, zelený hrášek a omáčku demiglas  – všechno dusíme během cca 2 min. Přidáme máslo a vaříme do chvíle, až omáčka zhoustne. Vložíme uvařené noky a dříve osmaženou šunku spolu s rajčaty. Vše důkladně mícháme, pak posypeme sekanou petržalkou. Těstoviny podáváme v hlubokém talíři, obložené nastrouhaným Pecorino Romano a sekanou petrželkou.