PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS

Kakao Decomorreno

Vyrobeno z nejlepších kakaových bobů, dodává chutnou chuť a nepřekonatelnou vůni. Jeho tmavá barva a vysoký výkon zaručují nejvyšší kvalitu nápojů a pečiva.
150g

KAKAO DECOMORRENO

MONIN Caramel

Karamel znamená karamelizovaný cukr, který se tradičně vyrábí roztavením cukru v misce s vodou. Bohatá chuť a barva karamelu je výsledkem procesu zahřívání a tání cukru. Karamelová chuť se používá zejména v kávových nápojích, koktejlech, dezertech a jiných kulinářských jídlech.
1L PET

MONIN CARAMEL

MONIN Vanilla

Chcete-li vytvořit nejlepší vanilkový sirup na světě, musíte mít nejlepší vanilkový extrakt na světě. Již více než 90 let používá MONIN vynikající vanilkový extrakt z Madagaskaru. Tento čistý extrakt dodá vanilce MONIN skvělou chuť, která odlišuje vaše recepty. Objevte, jak může MONIN vanilla vylepšit prakticky jakýkoli nápoj!
1L PET

MONIN VANILLA

ŠPAGETY S MOŘSKÝMI PLODY

Složení:

100 g těstoviny spaghetti
50 g krevety 16-20 ks – cca.
40 g nakládané kalamáry v olivovém oleji a citronové kůře
30 g slávky bez mušle
40 g máslo
20 g šalotka
10 g česnek
10 g kapary
10 g ančovičky
40 ml bílé víno
40 ml rybí vývar
10 g petrželka
10 g sušené chilli
sůl a pepř – podle chuti
3 stroužky konfitovaný česnek

Způsob přípravy:

Na pánví rozehřejeme olej a zprudka orestujeme krevety a kalamáry. Hotové vyndáme stranou. Na stejné pánvi zpěníme šalotku, česnek, přidáme kapary, ančovičky, sušené chilli a necháme povařit ještě kolem 2 minut. Hlídáme,aby se česnek nepřipálil. Přilijeme bílé víno,které necháme mírně vyvařit.Poté přilijeme rybí vývar a vše vaříme další 1-2 minuty. Přimícháme slávky a poté máslo a vaříme dokud omáčka nezhoustne. Přidáme uvařené těstoviny a osmažené krevety s kalamáry a důkladně mícháme veškeré přísady. Těstoviny podáváme v hlubokém talíři, zdobené konfitovaným česnekem a sekanou petrželkou.